З нами
Медiа та новини

Домашній ресторан «Галушко»

В теплому нашим серцям  місті Львів, з’явився новий ресторан авторської кухні в кращих традиціях нашої сім’ї, домашній ресторан Галушко.

Чому він «домашній»? Це наш принцип зустрічі гостей від щирого серця, від усієї душі, що і значить по-домашньому !!! А прізвище було обране, теж не просто, мій батько славиться своєю гостинністю, я теж, але самі розумієте в сім’ї все від старшого йде, він молодець, і побудував свій перший ресторан ще в далекому 1999 році, через стільки років, я вирішив увічнити його гостинність і щиру посмішку в такому прекрасному ресторані, і багато його хороших друзів тому підтвердження, тобто кожному моєму слову. Чим пишається цей ресторан, перше звичайно гостинністю, друге прекрасною піччю яка не тільки випікає хліб, але й встигає до обіду приготувати справжній козацький борщ.

Шеф кухар нашого ресторану, проходив спеціальну школу у знавців роботи в печі, проживаючи в тихому українському селищі, яке відоме своїм хлібом з печі на всю Україну. На перший погляд робота це не хитра, але як показує практика, хліб не кожному дається, приготувати як слід – адже починається все з молитви.

Ми один з перших ресторанів України який взявся прославляти наші кулінарні традиції, в прекрасному сучасному інтер’єрі, і щоб не викликати дисонанс в очах наших гостей, завжди раді здивувати їх останніми шедеврами сучасної кухні, при цьому виставляючи акцент, що ми тільки вчимося хорошому, і не коли не забуваємо про своє рідне. Хороше в нашому розумінні це сучасний дизайн інтер’єру, смачні страви Європейських сусідів, високий рівень обслуговування і сервісу для наших гостей. Ми завжди раді удосконалюватися і розвиватися і йти в ногу з часом, при цьому шануючи наші традиції та цінності нашої культури.

https://www.facebook.com/restgalushko